További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | AV5000 |
| EAN | 8014212006363 |
| Gyártói adatlap | |
| Hossz | 505 mm |
| Szélesség | 505 mm |
| Vastagság | 265 mm |
| A névleges feszültséghez legfeljebb | 30000 V |
| A dielektromos szilárdsághoz ig | 30000 kV |
| Szín | Piros |




