További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | AV9303W |
| EAN | 8014212025494 |
| Gyártói adatlap | https://www.intercable.tools/en/product/80_20_130/elmetto-con-visiera-bianco |
| Kivitel | Teljes karimájú |
| Anyag | Polietilén (PE) |
| Szín | Fehér |
| Jó láthatóság (jelszínek) | ❌ |
| Beállítás | Forgató gomb |
| Izzasztószalaggal | ❌ |
| Fülvédővel | ✅ |
| Nyakvédővel | ✅ |
| A névleges feszültséghez legfeljebb | 1000 V |
| Súly | 700 g |
| VDE tesztelt | ✅ |




