További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | HSD2 |
| EAN | 8014212093189 |
| Gyártói adatlap | |
| Tekervényen | ❌ |
| Csúszásgátló réteggel | ❌ |
| Hossz | 1200 mm |
| Szélesség | 1200 mm |
| Szín | Fehér |
| Átlátszó | ❌ |
| Kivitel mint medence | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Hőálló kendő 1200x900mm
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | HSD2 |
| EAN | 8014212093189 |
| Gyártói adatlap | |
| Tekervényen | ❌ |
| Csúszásgátló réteggel | ❌ |
| Hossz | 1200 mm |
| Szélesség | 1200 mm |
| Szín | Fehér |
| Átlátszó | ❌ |
| Kivitel mint medence | ❌ |