További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | HSD3 |
| EAN | 8014212093646 |
| Gyártói adatlap | |
| Tekervényen | ❌ |
| Csúszásgátló réteggel | ❌ |
| Hossz | 400 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Szín | Fehér |
| Átlátszó | ❌ |
| Kivitel mint medence | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Hőálló kendő 450x600mm
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | HSD3 |
| EAN | 8014212093646 |
| Gyártói adatlap | |
| Tekervényen | ❌ |
| Csúszásgátló réteggel | ❌ |
| Hossz | 400 mm |
| Szélesség | 400 mm |
| Szín | Fehér |
| Átlátszó | ❌ |
| Kivitel mint medence | ❌ |